iPhone 5 - із різних цінових ракурсів

iPhone 5 -  із різних цінових ракурсівЯк відомо, на американському ринку і в деяких європейських країнах «яблучна» компанія з сьогоднішнього почала приймати попередні замовлення на iPhone 5. Ціни на модель дуже відрізняються одна від одної.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net | Подробнее >>

Apple продасть у цьому місяці 10 мільйонів iPhone 5?

Apple продасть у цьому місяці 10 мільйонів iPhone 5?Всього лише два дні тому, компанія Apple представила iPhone нового покоління, а деякі аналітики вже повідомили свої перші прогнози з приводу його обсягів продажів. За словами фахівців компанії RBC Capital Markets новий флагманський смартфон на базі iOS в цьому місяці буде проданий у кількості від 8 до 10 мільйонів одиниць.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net | Подробнее >>

Apple закриває соцмережу Ping

Apple закриває соцмережу PingКомпанія Apple вирішила закрити один зі своїх найбільш невдалих проектів - соціальну мережу Ping з музичним ухилом. Ресурс припинить працювати 30 вересня. «Спасибі за ваш інтерес до Ping. Ми більше не приймаємо нових користувачів », - повідомила корпорація з Купертино.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net | Подробнее >>

Apple судиться з польським інтернет-магазином A.pl

Apple судиться з польським інтернет-магазином A.plНаціональний домен верхнього рівня і перша буква алфавіту. Виявляється, цього достатньо, щоб компанія Apple подала на вас в суд за порушення прав на торговельну марку. На цей раз під «роздачу» потрапив польський продуктовий інтернет-магазин A.pl. Американці вимагають анулювати права власників ресурсу на торговельну марку A.pl.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net | Подробнее >>

Чутки: Apple готує власне онлайн-радіо

Чутки: Apple готує власне онлайн-радіоЗа даними джерел The Wall Street Journal, американська компанія Apple розглядає можливість запуску власного онлайн-радіо, аналога і потенційного конкурента популярного сервісу Pandora. Відзначається, що клієнт сервісу буде доступний не тільки власникам продукції Apple, але і для комп'ютерів під управлінням Windows. Версії для платформи Android не буде.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net | Подробнее >>

Визначена остаточна дата анонса iPhone 5

Визначена остаточна дата анонса iPhone 5Компанія Apple, нарешті, визначилася з датою заходу, присвяченого офіційного анонсу довгоочікуваного смартфона iPhone 5. Вже почалася розсилка запрошень, в яких датою анонса новинки називається 12 вересня. Захід відбудеться в Сан-Франциско в Центрі мистецтв Єрба-Буена в 21:00 за московським часом.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net | Подробнее >>

iPhone 5 з'явиться у Verizon 21 вересня?

iPhone 5 з'явиться у Verizon 21 вересня?В Інтернеті з'явилася інформація, що смартфон iPhone 5, анонс якого запланований на 12 вересня, з'явиться у продажу зовсім скоро після вистави.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net | Подробнее >>

Компанія Apple - дорожче не буває!

Компанія Apple - дорожче не буває!"Яблучна" компанія тепер може похвалитися ще й своєю дорожнечею. Підприємство посіло перше місце серед публічних компаній США за всю історію. Загальна капіталізація корпорації перестрибнула позначку в $ 622 млд., Чи то пак побила рекорд Microsoft, встановлений в грудні 1999 року - $ 619 млд.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net | Подробнее >>

Подарунок меломанам - восени вийде новий iPod Touch

Подарунок меломанам - восени вийде новий iPod TouchКомпанія Apple як раз зайнята оновленням мультимедійного програвача iPod Touch. У вдосконаленому пристрої будуть застосовуватися технології й компоненти нового iPhone та інших пристроїв "яблучної" компанії.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net | Подробнее >>

Surface і Nexus 7 заберуть потенційних покупців у iPad

Surface і Nexus 7 заберуть потенційних покупців у iPadФахівці Forbes провіщають швидке зниження популярності iPad від Apple через появу Microsoft Surface і Google Nexus 7. Річ у тому, що підтримка Windows 8, наявність фізичної клавіатури і "офісного" пакету допоможе Surface завоювати значну частку ринку, оскільки споживач знайде в цьому апараті функціонал лептопу.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net | Подробнее >>

Apple і Samsung заволоділи 108% прибутку на мобільному ринку

Apple і Samsung заволоділи 108% прибутку на мобільному ринкуАналітична компанія Canaccord Genuity повідомила, що на загальну частку Apple і Samsung припало 108% прибутку на ринку мобільних телефонів. Підсумкова цифра збільшена у зв'язку з тим, що RIM, Nokia, Motorola і Sony зазнали операційних збитків в другому звітному кварталі 2012 року.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net | Подробнее >>

Nano - SIM для нового iPhone неприємно здивували

Nano - SIM для нового iPhone неприємно здивувалиНовий стандарт карт nano - SIM(4FF), який прийняв Європейський інститут телекомунікаційних стандартів(European Telecommunications Standards Institute, ETSI) вже ні для кого не є новиною. Тут негадано-нежданно веб-ресурс Nowhereelse.fr опублікував знімки лотка-утримувача nano - SIM, призначеного нібито для нового покоління смартфонів Apple.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net | Подробнее >>
САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
САМОЕ ЛУЧШЕЕ
ОБЗОРЫ И ТЕСТЫ НА NOKIA
ДРУЗЬЯ ФАН-КЛУБА NOKIA