У вересні стартують продажі телевізора LG з діагоналлю 84 і дозволом 4K за ціною $ 22 тис.

У вересні в Південній Кореї стартують продажі 84-дюймового телевізора LG, здатного виводити зображення з роздільною здатністю 3840x2160 точок, що в чотири рази більше в порівнянні з Full HD. Його вартість складе $ 22 тис., до даного моменту, за словами виробника, оформлено близько 70 попередніх замовлень.

Ще однією відмінною особливістю «розумного» телевізора є підтримка 3D-зображення. За допомогою фірмової технології LG користувач може сам налаштовувати глибину стереокартинки, є також функція перекладу двомірного зображення в 3D.

Як відзначає PC Advisor, прогресивна технологія і величезний дозвіл зовсім не означає, що є достатньо контенту для використання всіх можливостей пристрою. Також стоїть питання інфраструктури для доставки картинки з ультрависоким дозволом.

У вересні стартують продажі телевізора LG з діагоналлю 84 і дозволом 4K за ціною $ 22 тис.


Телевізор отримав також акустичну систему формату 2.2 з двох 10-ватних динаміків і двох сабвуферів потужністю 15 Вт.

Нагадаємо, вперше телевізор був представлений в січні в рамках Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі. Починаючи з вересня він буде доступний покупцям в Північній і Латинській Америці, Азії та Європі. На наступному тижні його продемонструють на виставці IFA у Берліні.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net : У вересні стартують продажі телевізора LG з діагоналлю 84 і дозволом 4K за ціною $ 22 тис.
САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
САМОЕ ЛУЧШЕЕ
ОБЗОРЫ И ТЕСТЫ НА NOKIA
ДРУЗЬЯ ФАН-КЛУБА NOKIA