Київстар вводить нові тарифні плани

З 3.09.2012 року компанія Київстар запустить нові тарифи для абонентів djuice: «Альо, квартал!», «Альо, квартал! Мій регіон ». На всіх стартових пакетах djuice буде встановлено тарифний план «Альо, квартал!» Або спеціальний регіональний тарифний план, деталі якого будуть описані на упаковці.

У випадку, якщо спеціальний регіональний тарифний план не встановлено - на стартовому пакеті зазначено, що абонент має право безоплатного переходу на нього. На акційних стартових пакетах буде встановлено тариф «Легкий».

Київстар вводить нові тарифні плани


З 3.09.2012 року оператор також вводить нові тарифні плани: «Супер Київстар», «Супер Київстар. Мій край »і« Супер Київстар. Великий край ». На всіх стартових пакетах передплаченого зв'язку «Київстар» буде встановлено тарифний план «Супер Київстар» або спеціальний регіональний тарифний план, умови якого аналогічні «Альо, квартал!», «Альо, квартал! Мій регіон ».

Оператор вирішив змінити умови тарифних планів «Потрійна вигода», «Мій регіон» і «маленький» для абонентів передплаченого зв'язку Київстар та DJUICE. З 03.09.2012 року розширюються межі домашньої зони для абонентів, які обслуговуються за умовами тарифних планів «Потрійна вигода», «Мій регіон» і «маленький». Тепер домашня зона буде складатися з адміністративних територій Полтавської, Донецької, Луганської, Херсонської областей та АР Крим.

З 3.09.2012 року метаморфози торкнутися також послуг («День спілкування» для абонентів Київстар та DJUICE) рухомого (мобільного) зв'язку та справляння Першої абонентської плати з нових абонентів, що активували стартові пакети передплаченого зв'язку Київстар та DJUICE. До моменту нарахування тарифного обсягу послуг потрібно одноразово поповнити особовий рахунок скретч-картою будь-якого номіналу або через електронний канал поповнення на суму 40 грн. і більше одним платежем. Після цього дане обмеження знімається назавжди.

Детальні умови тарифних планів з 03.09.2012 р. будуть розміщені на http://djuice.ua/ua/price.html
Фан клуб Nokia - all-nokia.net : Київстар вводить нові тарифні плани
САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
САМОЕ ЛУЧШЕЕ
ОБЗОРЫ И ТЕСТЫ НА NOKIA
ДРУЗЬЯ ФАН-КЛУБА NOKIA