Reuters: глави Apple і Google намагаються залагодити патентні суперечки

Apple судиться чи не з усіма великими виробниками Android-пристроїв, але, як не дивно, жодного разу офіційно не озвучила претензії до Google. Остання, втім, теж не поспішає звинувачувати «яблучну» корпорацію в порушенні прав на інтелектуальну власність. Якщо вірити чуткам, керівники двох компаній активно обговорюють спірні питання.

Reuters: глави Apple і Google намагаються залагодити патентні суперечки


Агентство Reuters повідомляє, що минулого тижня Тім Кук і Ларрі Пейдж обговорювали проблеми, що стосуються інтелектуальної власності та патентних суперечок в мобільній галузі. Глави Apple і Google не досягли якихось конкретних угод, але домовилися продовжити бесіду по хвилюючим обидві корпорації питанням.

За словами джерел Reuters, обидві сторони почали активніше говорити про «перемир'я» після недавнього вердикту присяжних проти Samsung. Корейська компанія до слова, пообіцяла негайно подати до суду на Apple, якщо та випустить пристрої з підтримкою стандарту LTE. Крім того, Samsung планує розширити партнерство з Microsoft, щоб зменшити залежність від Google і її мобільної ОС.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net : Reuters: глави Apple і Google намагаються залагодити патентні суперечки
САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
САМОЕ ЛУЧШЕЕ
ОБЗОРЫ И ТЕСТЫ НА NOKIA
ДРУЗЬЯ ФАН-КЛУБА NOKIA