HTC готує незвичайний планшет

Тайванська фірма, незважаючи на відмову займатися планшетними комп'ютерами зважаючи провалу конкуренції з iPad, готова, здається, увійти в цей бізнес ще раз.

HTC готує незвичайний планшет


Згідно DigiTimes, до кінця поточного року HTC запропонує 7 - або 10-дюймовий планшет, складанням якого займеться Pegatron Technology.

Так, після провалу 7-дюймового Flyer і 10,1-дюймового Jetstream, а також розуміння, що вона не включена в першу хвилю партнерів по Windows RT-бізнесу, HTC повинна була назавжди забути про планшетах. Однак сходження Amazon Kindle Fire і Google Nexus 7, які зробили ставку на кожну доступну вартість, змінило настрої керівництва.

Вважається, що HTC приділить підвищену увагу цінової стратегії, щоб конкурувати на рівних з виробами Apple, Samsung Amazon і навіть Microsoft. Що цікаво, в свій час HTC відкинула пропозицію Google щодо спільного випуску дешевого Nexus 7.

Тим часом сплив 10-дюймовий планшет HTC, який позбавлений звичайного потовщеного обрамлення навколо екрану, який передбачає зручність тримання в руках. Замість такого запропонована одна широка смуга внизу, на якій локалізуються фронтальна та тилова камери.

HTC готує незвичайний планшет

HTC готує незвичайний планшет

HTC готує незвичайний планшет
Фан клуб Nokia - all-nokia.net : HTC готує незвичайний планшет
САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
САМОЕ ЛУЧШЕЕ
ОБЗОРЫ И ТЕСТЫ НА NOKIA
ДРУЗЬЯ ФАН-КЛУБА NOKIA