Nokia працює над розвитком свого інтернет-магазину в Росії

Компанія Nokia повідомила про розвиток власного інтернет-магазину в Росії, який працює з листопада 2010 року. У планах виробника розширити географію доставки (в даний час замовлення можна зробити в порядку 100 містах), скоротити терміни доставки до максимум шести днів у будь-який пункт призначення і запропонувати нові варіанти отримання замовленого покупцем, наприклад, отримання замовлення через постамати і пункти видачі PickPoint.

Nokia працює над розвитком свого інтернет-магазину в Росії


У магазині Nokia доступні для придбання різні пристрої та аксесуари, які можна придбати за вигідними умовами: оформити кредит, попереднє замовлення, оплатити покупку банківською картою, готівкою кур'єру при отриманні, безготівковим платежем (для юридичних осіб) та інше.

"Інтернет стає все більш популярним середовищем для російських користувачів і ефективним каналом продажів. На сьогоднішній день це один із самих зручних, швидких і вигідних способів придбати телефони та аксесуари Nokia або зробити попереднє замовлення не виходячи з дому. Ми продовжимо розширювати географію доставки і покращувати досвід покупки в нашому інтернет-магазині ", - говорить Ерік Бертман (Erik Bertman), Генеральний Директор Nokia в Росії.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net : Nokia працює над розвитком свого інтернет-магазину в Росії
САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
САМОЕ ЛУЧШЕЕ
ОБЗОРЫ И ТЕСТЫ НА NOKIA
ДРУЗЬЯ ФАН-КЛУБА NOKIA