Nokia Lumia 920 отримає бездротову зарядку, 32Gb пам'яті і 8 Мп камеру?

В останні дні до себе приковують увагу новинки Nokia, анонс яких відбудеться вже післязавтра. З чуток, ми побачимо два апарати: Nokia Lumia 820 і Lumia 920.

Nokia Lumia 920 отримає бездротову зарядку, 32Gb пам'яті і 8 Мп камеру?


Сьогодні про другий з них з'явилися нові відомості. The Verge повідомляє, що новий флагман Nokia Lumia 920 отримав можливість бездротової зарядки, 32 Гб вбудованої пам'яті і 8-мегапіксельну камеру.

Магнітна смуга для можливості здійснення бездротової зарядки захована в задній частині апарату. Відзначається, що Lumia 920 буде підтримувати стандарт бездротового харчування Qi, що дозволить йому бути сумісним з іншими продуктами даного типу.

Як було зазначено вище, новинка отримає 32 Гб вбудованої пам'яті, а об'єм оперативної складе 1 Гб. Процесор в ній буде двоядерний, 1,5-гігагерцевий. А дисплей - HD, 4,5-дюймовий.

Згідно з останніми чутками, цей смартфон Nokia оснащений камерою з застосуванням технології PureView. Джерело це підтверджує, проте повідомляє, що вона в пристрої не 21 -, а 8-мегапіксельна. Фронтальна камера також присутня - вона тут 1,3-мегапіксельна.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net : Nokia Lumia 920 отримає бездротову зарядку, 32Gb пам'яті і 8 Мп камеру?
САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
САМОЕ ЛУЧШЕЕ
ОБЗОРЫ И ТЕСТЫ НА NOKIA
ДРУЗЬЯ ФАН-КЛУБА NOKIA