МТС запускає «Мобільний Коннект»

Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» оголосив про введення спеціального тарифу для користувачів мобільного Інтернету з комп'ютера - «Мобільний Коннект». З 1 вересня 2012 абоненти МТС Передплати можуть підключитися в даний тарифний план.

МТС запускає «Мобільний Коннект»


Основні плюси пропозиції: вигідний тариф на мобільний Інтернет - 1 MБ від 5 коп., Відсутність обов'язкових платежів і свобода пересування: доступ до Інтернету забезпечений на 98% території України. Особливістю тарифу є послуга «Мобільний Коннект», яка активується при кожному поповненні рахунку на суму від 35 грн. одним платежем. Термін дії в межах послуги - 30 днів з моменту активації. Тарифікація після вичерпання пакетних МБ відбувається за базовим тарифом: 0,50 грн. за 1 MБ. При активації декількох пакетів, обсяг МБ підсумовується, а термін дії продовжується на 30 днів. Для перевірки терміну дії пакету і залишку МБ достатньо набрати: * 101 * 4 #.

Також в тарифі «Мобільний Коннект» для замовлення доступна послуга Інтернет пакет. МТС пропонує найнижчу вартість на модеми - всього 250 грн. з ПДВ.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net : МТС запускає «Мобільний Коннект»
САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
САМОЕ ЛУЧШЕЕ
ОБЗОРЫ И ТЕСТЫ НА NOKIA
ДРУЗЬЯ ФАН-КЛУБА NOKIA