МТС продовжує акцію для «енергетиків»

Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна», 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», провідного телекомунікаційного оператора в Росії і країнах СНД, Генеральний партнер Олімпійської збірної України, повідомляє про продовження популярної акції «Отримуй від зв'язку все і відразу» для користувачів тарифів Energy. Акція дозволяє абонентам повертати назад кошти, витрачені на послуги зв'язку.

Акція «Отримуй від зв'язку все і відразу» стартувала 15 червня 2012 для абонентів МТС Передплата, що використовують тарифні плани «Max Energy», «Max Energy Allo» і «Супер МТС без ПЗС і поповнень Energy». Абоненти, що підключилися до акції, мають можливість до 31 січня 2013 отримуватимуть 5 гривень на додатковий грошовий рахунок, при досягненні порогу витрат в 5 гривень / доба на всі мережні послуги (в тому числі - міжнародні дзвінки), за винятком щоденної або щомісячної абонплати, а також контент-послуг і послуг у роумінгу. Таким чином, підключившись до акції, абонент може повернути свої витрати на мобільний зв'язок.

Для підключення акції «Отримуй від зв'язку все і відразу» необхідно набрати комбінацію * 101 * 501 #. Вартість підключення в розмірі 15 грн. (З ПДВ без ПФ) знімається одноразово з основного рахунку. Кількість підключень - не обмежена (абонент може підключитися до акції, потім відключитися, після чого знову стати її учасником). Щоб відключити акцію - необхідно набрати комбінацію * 101 * 502 #.

Термін дії бонусу на додатковому грошовому рахунку складає дві доби (з урахуванням точного часу). Бонусні кошти витрачаються в залежності від тарифної моделі абонента і тільки на дзвінки і відправлення SMS в рамках України.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net : МТС продовжує акцію для «енергетиків»
САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
САМОЕ ЛУЧШЕЕ
ОБЗОРЫ И ТЕСТЫ НА NOKIA
ДРУЗЬЯ ФАН-КЛУБА NOKIA