МТС буде роздавати на Столичному Автошоу золоті номери

Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна», 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», провідного телекомунікаційного оператора в Росії і країнах СНД, Генеральний партнер Олімпійської збірної України, проведе на «Столичному Автошоу 2012» акцію, учасники якої зможуть отримати в подарунок золоті номери оператора.

Під час проведення «Столичного Автошоу 2012» 7 вересня 2012 МТС надасть можливість відвідувачам отримати сертифікати на престижні номери категорій Exclusive та Super Exclusive. Сертифікат на золотий номер можна обміняти на SIM-карту з тарифним планом «ULTRA VIP» в салоні-магазині МТС за адресою: Київ, вул. Хрещатик, 15.

МТС на «Столичному Автошоу»

МТС вже третій рік поспіль стає партнером «Столичного Автошоу». Оператор надає інформаційну підтримку і забезпечує організаторів послугами зв'язку, надавши кожному з них мобільні телефони та SIM-карти з включеними пакетами хвилин. У цьому році МТС виступає з підтримкою інноваційного тарифного плану ULTRA VIP.

Дев'яте за рахунком головне автомобільне шоу столиці проходитиме з 7 по 9 вересня. У цьому році головною темою «Столичного Автошоу» стане музика і автомобілі. Відвідувачі виставки зможуть не тільки ознайомитися з новими шедеврами світового автопрому, але і насолодитися гарною музикою, в тому числі і симфонічної. Щорічно «Столичне Автошоу» відвідує більше півмільйона осіб.

Про тарифи МТС ULTRA

МТС ULTRA - це не просто нова тарифна лінійка, а абсолютно новий комплексний підхід до абонента. Дана пропозиція орієнтована на незалежних індивідуальностей, які дотримуються не тільки високих стандартів моди, але і якісного спілкування без обмежень з використанням екологічно безпечного обладнання.

Абоненти ULTRA отримують не тільки послуги за принципом «все включено», але й ексклюзивне обслуговування, а також спеціальні послуги. Комплексна пропозиція тарифного плану включає безкоштовний «Золотий номер», заборона визначення номера і послуги персонального консультанта, за допомогою якого всі питання вирішуються легко і швидко.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net : МТС буде роздавати на Столичному Автошоу золоті номери
САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
САМОЕ ЛУЧШЕЕ
ОБЗОРЫ И ТЕСТЫ НА NOKIA
ДРУЗЬЯ ФАН-КЛУБА NOKIA