Представлений самий «маленький» планшет ViewSonic VSD220 Smart Display

Компанія ViewSonic продемонструвала 22-дюймовий Android-планшет VCD22 (Smart Monitor) ще на виставці Computex 2012. Нині дана модель представлена ​​на ринку США під назвою ViewSonic VSD220 Smart Display.

Представлений самий «маленький» планшет ViewSonic VSD220 Smart Display


Планшет отримав 22-дюймовий дисплей з можливістю відображення 1920x1080 пікселів, який сприймає одночасний дотик двох пальців, 1,2-мегапіксельну фронтальну камеру, три USB-порти, слот для карт пам'яті формату MicroSD, вхід Micro HDMI, Ethernet-роз'єм, модулі Wi-Fi 802.11b/g/n і Bluetooth, а також вбудовані колонки SRS Premium Sound. Базується ViewSonic VSD220 Smart Display на двоядерному процесорі TI OMAP 4, а працює під управлінням ОС Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Новинка замінить користувачам і Android-пристрій з усіма його ігровими та розважальними можливостями, і повноцінний комп'ютер-моноблок, до якого можна підключати миші і клавіатури, в тому числі бездротові. Однак є в даному планшеті і мінус - скористатися ним як класичним мобільним комп'ютером навряд чи вийде, оскільки він володіє надто значними габаритами, та й працює виключно від розетки.

ViewSonic VSD220 Smart Display з'явиться у продажу в жовтні, а коштувати буде всього $ 400.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net : Представлений самий «маленький» планшет ViewSonic VSD220 Smart Display
САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
САМОЕ ЛУЧШЕЕ
ОБЗОРЫ И ТЕСТЫ НА NOKIA
ДРУЗЬЯ ФАН-КЛУБА NOKIA