LG запускає в Росії хмарний мультимедійний сервіс LG Cloud

Компанія LG Electronics повідомила про запуск у Росії в дослідно-комерційну експлуатацію сервісу LG Cloud. Сервіс LG Cloud призначений для зберігання цифрового контента, що передається в потоковому режимі на різні пристрої, та забезпечення простого доступу до нього. Вперше тестовий запуск LG Cloud відбувся 4 місяці тому в Республіці Корея, а 2 місяці тому сервіс з'явився в США.

LG запускає в Росії хмарний мультимедійний сервіс LG Cloud


Як заявляє компанія, LG Cloud першим, серед аналогічних сервісів, дозволяє користувачам керувати всіма видами контенту на «трьох екранах»: смартфонах на платформі Android (з версією 2.3 і вище), персональних комп'ютерах і «розумних» телевізорах Smart TV, включаючи моделі Cinema 3D , але не обмежуючись тільки ними. Також, LG Cloud забезпечує автоматичну синхронізацію вмісту смартфона з хмарним сервером, а потім з ПК користувача.

LG відзначає, що на відміну від інших хмарних сервісів LG Cloud забезпечує дуже короткий час очікування перед відображенням відеоконтенту на екрані телевізора, комп'ютера і смартфона. Для смартфонів LG розробила технологію перекодування потоку в режимі реального часу. Перетворення відбувається не на пристрої, а на сервері в режимі реального часу. Користувачеві не потрібно турбуватися про встановлення кодеків або перетворювачів, все відбувається без його участі - прозоро і у фоновому режимі. Жодна інша служба не може похвалитися аналогічним функціоналом.

Фотографії та відеоролики, зняті за допомогою смартфона, моментально синхронізуються з хмарним сховищем і стають доступними для перегляду на комп'ютері або телевізорі. Сервіс також працює і з 3D-контентом. Відеозаписи, зняті у відпустці за допомогою 3D-смартфона LG, можна завантажити в LG Cloud через мережу 3G або Wi-Fi. Повернувшись додому, родина може переглянути відзняті кадри прямо з хмарного сховища на телевізорі в тривимірному форматі.

Щоб скористатися послугою, користувачеві необхідно завантажити програму LG Cloud для смартфона Android з порталу Google Play або LG SmartWorld, для телевізора LG SMART TV з порталу LG SmartWorld і для ПК або ноутбука з порталу LG Cloud (ru.lgecloud.com).

Користувачам сервісу LG Cloud, які зареєструвалися з телевізорів або смартфонів LG буде надано по 50 Гб веб-простору на перші 6 місяців (з моменту активації). Всім іншим користувачам безкоштовно надаватиметься 2 Гб. У самий найближчий час в сервісі з'явиться можливість оплати додаткового обсягу сховища.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net : LG запускає в Росії хмарний мультимедійний сервіс LG Cloud
САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
САМОЕ ЛУЧШЕЕ
ОБЗОРЫ И ТЕСТЫ НА NOKIA
ДРУЗЬЯ ФАН-КЛУБА NOKIA