МТС доплатить за розмови 75 гривень

Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» розпочинає осінню акцію під назвою «доплачувати за розмови 75 грн». З 15 вересня всі абоненти передоплати тарифів лінійки «Супер МТС без ПЗС і поповнень» можуть підключитися до новинки.

МТС доплатить за розмови 75 гривень


Суть акції в тому, що абоненти, які витрачають на голосовий зв'язок в місяць 25 гривень і більше, будуть отримувати подарунки на додатковий грошовий рахунок - 75 гривень. Ці гроші вони можуть використовувати протягом 10 діб на вихідні дзвінки, відправлення SMS та MMS абонентам по Україні (окрім контенту та роумінгу), а також на мобільний інтернет за допомогою послуги «Мобільний GPRS Internet».

Для підключення до акції абоненту необхідно набрати запит * 101 * 125 #. Вартість підключення - 10 грн. (З ПДВ без ПФ). Ніяких подальших періодичних платежів участь в акції не передбачає. Дізнатися суму, яку абонент вже витратив в рамках умов акції, а також термін дії розрахункового періоду витрат, можна за допомогою запиту * 101 * 25 #. Відключитися від акції можна за допомогою запиту * 101 * 125 * 0 #.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net : МТС доплатить за розмови 75 гривень
САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
САМОЕ ЛУЧШЕЕ
ОБЗОРЫ И ТЕСТЫ НА NOKIA
ДРУЗЬЯ ФАН-КЛУБА NOKIA