Стів Возняк не згоден з судом у справі Apple проти Samsung

Стів Возняк, один із засновників компанії Apple, є активним користувачем всіх нових технологій. Він використовує всі види пристроїв, не віддаючи переваги якій-небудь операційній системі. Співзасновник Apple стежить за усіма досягненнями в області мобільних технологій, але є одна річ, яку Стів Возняк дійсно ненавидить. Це патенти, якими виробники мобільних пристроїв просто-напросто "тиснуть" один одного.

Патентна війна, що розгорілася між Apple і Samsung, викликає у Возняка ненависть, він не згоден з прийнятим судовим рішенням і вважає його несправедливим по відношенню до південнокорейської компанії. На думку Возняка, виробникам варто було б обмінятися всіма патентами, щоб всі бажаючі могли створювати найкращі гаджети, використовуючи всі доступні технології.

Стів Возняк не згоден з судом у справі Apple проти Samsung


Людина, яка стояла біля витоків комп'ютерної ери, не є сліпим послідовником лише однієї компанії, співзасновником якої він є. Навпаки, він чудово бачить недоліки продукції Apple і прямо говорить про це. Наприклад, якість фотографій в iPhone 4 не дотягує до рівня Samsung Galaxy S3 або навіть Motorola Razr, які більш якісно справляються із завданням створення знімків.

З приводу представленого 12 вересня нового iPhone 5 Стів Возняк висловив сподівання, що ця модель отримає більш якісну камеру, але своє враження він зможе скласти лише після особистого тестування смартфона.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net : Стів Возняк не згоден з судом у справі Apple проти Samsung
САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
САМОЕ ЛУЧШЕЕ
ОБЗОРЫ И ТЕСТЫ НА NOKIA
ДРУЗЬЯ ФАН-КЛУБА NOKIA