У США грабіжник на BMW X5 протаранив Apple Store

Поки прихильники і противники «яблучної» компанії ворожили, що з себе представлятиме новий iPhone, 22-річний американець Екуонн Ховард спробував на все життя забезпечити себе, друзів, дітей і онуків продукцією Apple. Заручившись підтримкою подільника, він «осідлав» свій вірний BMW X5 і протаранив на ньому вітрину Apple Store в місті Темекула, штат Каліфорнія.

Нехай не відразу, але злочинці все ж проникли в заповітний магазин. Грабіжники проявили дивну вибірковість і пакували сумки тільки смартфонами, планшетами та плеєрами, комп'ютери MacBook їх не зацікавили, передає Tech-SHIZZLE.

Історія могла завершитися конфузом прямо в магазині: машина ледь вибралася з салону. Втім, пограбування все одно закінчилося курйозом - дві шини BMW X5 не витримали сутички зі склом. Одне колесо вдалося поміняти на запасне, але після невдалої спроби заштопати другого злочинця були змушені кинути автомобіль в півтора кілометрах від Apple Store. Мало того, Екуонн Ховард виявив, що під час «штурму» втратив номерний знак від машини. Юний американець не придумав нічого кращого, як повернутися на місце злочину, де його і заарештували підоспілі поліцейські. Прикинутися простим перехожим горе-грабіжникові не вдалося, адже він захопив із собою ключі від машини.

У США грабіжник на BMW X5 протаранив Apple Store


А адже в хлопця був BMW X5

Збиток, заподіяний Apple Store, оцінюється в $ 600 тис. Оскільки це не перша спроба Екуонна Ховарда забезпечити своє майбутнє за рахунок грабежів, з урахуванням всіх попередніх прогрішень йому «світить» 25 років тюремного ув'язнення.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net : У США грабіжник на BMW X5 протаранив Apple Store
САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
САМОЕ ЛУЧШЕЕ
ОБЗОРЫ И ТЕСТЫ НА NOKIA
ДРУЗЬЯ ФАН-КЛУБА NOKIA