Операціонка iOS 6 стане доступною сьогодні

Apple сьогодні відкриє доступ для своїх портативних пристроїв, до нової версії операційної системи - iOS 6. Новинка, імовірно, з'явиться увечері, а завантажити її можна буде "по повітрю".

Операціонка iOS 6 стане доступною сьогодні


Власникам iOS- пристроїв не треба буде викачувати усю операційну систему, завантажаться тільки змінені, в порівнянні з попередньою версією, елементи. Раніше повідомлялося про більш ніж 200 нововведень. Ця версія замість карт Google отримала дуже спірний новий картографічний сервіс з 3D-режимом, підтримкою навігації і Siri.

Використовується пошук "Яндекса" при роботі з картами Росії і Siri, останній так нічого і не розуміє по-російськи, зате навчився рекомендувати фільми і спортивні ігри.

Варто відмітити також можливість роботи FaceTime в мережах 3G, функцію оцінки і коментування друзями знімків у фотопотоках, синхронізацію закладок Safari з iCloud, а також повноекранний режим відображення сторінок.

У пошті з'явилися важливі VIP- контакти, в ОС реалізований режим "Не турбувати" - при цьому користувач не чує і не бачить ніяких нагадувань і повідомлень. Функцію можна активувати у будь-який момент або задати часовий інтервал.

iOS 6 підтримує iPhone 3GS і вище, iPod touch четвертого покоління, iPad другого і третього поколінь. У новому планшеті від Apple з'явиться Siri.
Фан клуб Nokia - all-nokia.net : Операціонка iOS 6 стане доступною сьогодні
САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
САМОЕ ЛУЧШЕЕ
ОБЗОРЫ И ТЕСТЫ НА NOKIA
ДРУЗЬЯ ФАН-КЛУБА NOKIA